Pavel Bačovský - Krajina u Kořence

Olej na plátně, 36x51 cm Signováno vpravo dole Bačovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1898 – 1980
Malíř. Studoval na ŠUŘ v Brně, věnoval se figurální malbě, krajinám i zátiší.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

95784. Krajina u Kořence
Dražba ukončena:28.05.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.05.2023 8:21:59 9161
500 Kč 19.05.2023 20:59:17 1610