Pavel Pardy - Homunkulus

Olej na sololitu, 31,5x27 cm, signováno vpravo dole Pardy 83, rám.

1955, Opava
Soukromě studoval kresbu a malbu, malířské techniky a restaurátorství. Vycházel z expresivního stylu a později přešel k imaginativnímu pojetí obrazu. Zabývá se motivy ptáků, stromů, koulí a také skořápek. Hlavním tématem jeho děl je vnitřní snový svět.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3754. Homunkulus
Dražba ukončena:28.01.2016 19:38:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč