Paul Peschke a nečitelná signatura

39580. Soubor dvou grafických listů německých autorů

popis: Suchá jehla a litografie, 21x28 cm a 14x24 cm. Jeden signován vpravo dole nečitelně 27 a jeden signován vlevo Paul Peschke. Volné listy.

Pozn.: Oba listy poškozeny.

dražba ukončena: 16.01.2020 22:14:40

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (16.01.2020 22:09:40) 6002
600 Kč 15.01.2020 18:33:47 5838