Paul Grabwinkler

58408. Květiny v malovaném džbánku

popis: Kombinovaná technika, 54x40 cm. Signováno vlevo dole Grabwinkler. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 2 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 300 Kč