Litografie, 21x27 cm. 72/150. Signováno vpravo dole v tisku P. Gauguin 92. Rám, sklo. Pozn.: Tištěno spol. DaP roku 1997. Přiložen certifikát k dílu.
o autorovi: 1848 – 1903 Francouzský malíř postimpresionista