Dřevořez, 38x17 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo. Posmrtný otisk 70. léta 20. stol. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1848 – 1903 Francouzský malíř postimpresionista