Paul Gauguin

62889. Ranní koupel

popis: Dřevořez, 38x17 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo. Posmrtný otisk 70. léta 20. stol.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:00:13

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč