Pasta Oner - Thief

Kombinovaná technika (akryl, serigrafie, plátno), 90x60 cm. Signováno vzadu Pasta Oner 2019. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1979
Narodil se v Trenčíně, vlastním jménem Zdeněk Řanda. Studoval v Praze SPŠ grafickou a Vyšší odbornou školu grafickou. Ve své tvorbě vychází z pop-artu. Tvoří akrylové malby, navrhuje prostorové objekty, plastiky, instalace, velkoformátové malby ve veřejném prostoru (mural art). Účastnil se více jak padesátky kolektivních výstav a uspořádal řadu samostaných jak doma tak v zahraničí. Jeho díla jsou obchodována mimo jiné v prestižní aukční síni Sotheby's.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

87809. Thief
Dražba ukončena:15.12.2022 20:35:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:30 000 Kč