Pasta Oner - God Saves We Spend

Serigrafie, 49x49 cm. Signováno vpravo dole tužkou Pasta Oner, datováno 2015. Číslováno 32/50. Zaskleno.

o autorovi: 1979
Narodil se v Trenčíně, vlastním jménem Zdeněk Řanda. Studoval v Praze SPŠ grafickou a Vyšší odbornou školu grafickou. Ve své tvorbě vychází z pop-artu. Tvoří akrylové malby, navrhuje prostorové objekty, plastiky, instalace, velkoformátové malby ve veřejném prostoru (mural art). Účastnil se více jak padesátky kolektivních výstav a uspořádal řadu samostaných jak doma tak v zahraničí. Jeho díla jsou obchodována mimo jiné v prestižní aukční síni Sotheby's.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

84271. God Saves We Spend
Dražba ukončena:12.10.2022 21:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč