Neznámý autor - Párové obrazy - Krajiny

Olejomalby na kartonu, 19x28 cm. Nesignovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Neznámý autor
77939. Párové obrazy - Krajiny
Dražba ukončena:15.05.2022 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč