Paola Graf - Kytice

Akryl na plátně, 70x50 xm. Signováno vpravo dole Paola Graf. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Paola Graf
114824. Kytice
Dražba ukončena:21.04.2024 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč