Paola Graf - Carpe diem

Akryl na plátně, 78x58 cm. Signováno vpravo dole Paola Graf. Nerámováno.

Paola Graf
49444. Carpe diem
Dražba ukončena:01.10.2020 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč