Paola Graf

49444. Carpe diem

popis: Akryl na plátně, 78x58 cm. Signováno vpravo dole Paola Graf. Nerámováno.

dražba ukončena: 01.10.2020 21:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč