Litografie, 32x26 cm. 186/250. Signováno vlevo dole v tisku Picasso 15.10.39 a vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo. Pozn.: Značeno Copyright by S.P.A.D.E.M 1995.
o autorovi: 1881 - 1973 Španělský malíř a sochař.