Litografie, 25x15 cm. Číslo 387. Signováno vpravo dole barevnou tužkou Picasso. Rám. pasparta, sklo. Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.
o autorovi: 1881 - 1973 Španělský malíř a sochař.