Pablo Picasso - Snídaně v trávě

Litografie, 17x24 cm. Signováno vpravo dole v tisku. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

127305. Snídaně v trávě
Dražba ukončena:27.10.2024 21:21:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč