Pablo Picasso - Sculpteur, modéle couce et sculpture

Litografie, 29x20 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

58490. Sculpteur, modéle couce et sculpture
Dražba ukončena:28.04.2021 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč