Pablo Picasso

62304. Sculpteur, módele accroupi et tete sculptée

popis: Litografie, 45x32 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:31:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč