Pablo Picasso - Scéne gaillarde

Litografie, 18x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Volný list.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

150641. Scéne gaillarde
Dražba ukončena:07.12.2025 20:48:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč