Pablo Picasso

38328. Nu couché - Lying Nude - Le mystére

popis: Litografie, 26x19 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 28.11.2019 23:01:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 21.11.2019 19:24:43 5232