Pablo Picasso - Nu couché - Lying Nude - Le mystére

Litografie, 26x19 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

38328. Nu couché - Lying Nude - Le mystére
Dražba ukončena:28.11.2019 23:01:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 21.11.2019 19:24:43 5232