Litografie, 17x23 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Datováno vlevo nahoře v tisku. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Papír dříve na několika místech přeložen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 37 cm
o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.