Litografie, 19x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Slepotiskové razítko vydavatele díla. Signováno pravděpodobně ne rukou autora.
o autorovi: 1881 - 1973 Španělský malíř a sochař.