Pablo Picasso - Modelka a malíř se škraboškami

Litografie, 24x32 cm. Nesignováno. Volný list.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

154126. Modelka a malíř se škraboškami
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč