Litografie, 20x26 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

Dražba ukončena:26.06.2022 20:12:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč