Pablo Picasso - Madame troix - Femme nue couchée

Nejdelší strana: 34 cm

Litografie, 8x16 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Picasso. Datováno 14.3. 1963. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

73448. Madame troix - Femme nue couchée
Dražba ukončena:16.03.2022 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč