Pablo Picasso - Le Visage de la Paix XXII

Litografie, 13x19 cm. Datováno vlevo dole v tisku 5.12. 50. Volný list.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

68287. Le Visage de la Paix XXII
Dražba ukončena:11.11.2021 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.11.2021 21:47:17 51
500 Kč 09.11.2021 22:53:12 9358