Litografie, 13x19 cm. Datováno vlevo dole v tisku 5.12. 50. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Volný list.
Pozn.: Podepsaný certifikát básníka Paula Eluarda, grafika je součástí jeho bibliofilie.
o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.