Litografie, 14x20 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Přiložen certifikát: věnování básníka Paula Eluarda Adolfu Kroupovi, dlouholetému řediteli brněnského Domu umění.
Nejdelší strana: 44 cm
o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.