Pablo Picasso - Le Viol

Litografie, 22x30 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

58593. Le Viol
Dražba ukončena:28.04.2021 22:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč