Pablo Picasso - Le repos du sculpteur devant un centaure

Litografie, 24x33 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

31180. Le repos du sculpteur devant un centaure
Dražba ukončena:25.04.2019 19:18:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč