Pablo Picasso - Jacqueline

Litografie, 30x23 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Picasso. Datováno 17.5.58. Volný list.

Pozn.: V tisku věnování poslední manželce Jacquelině Roque.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

doporučujeme
154124. Jacqueline
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč