Pablo Picasso

67306. Homme et Femme

popis: Litografie, 19x25 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 28.10.2021 20:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 12.10.2021 20:09:24 7276