Litografie, 58x70 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso 10. Mai 1962. Rám, sklo.
Pozn.: Původní litografie 70. léta. Zakoupeno v Paříži.
Nejdelší strana: 75 cm
o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.