Litografie, 29x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Bylo vydáno ve 250 exemplářích, tento má číslo 199. Slepotiskové razítko mimo tisk S.P.A.D.E.M. 1995. Rám, sklo.
o autorovi: 1881 - 1973 Španělský malíř a sochař.