Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.
Litoofset, 42x34 cm. Limitovaná série 57/200. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Volný list. Vzadu copyright Fondation Pablo Picasso.
Pozn.: List mírně poškozen (srolován v tubě).
o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.