Pablo Picasso

41786. Frederic Joliot-Curie

popis: Serigrafie, 38x29 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso 26.2.59. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 12.03.2020 21:04:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 11.03.2020 14:47:54 4851
600 Kč 29.02.2020 21:28:37 2880