Pablo Picasso

58412. Flütiste et trois femmes nues

popis: Litografie, 32x45 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

zbývá: 8 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč