Pablo Picasso - Femme nue devant une statue

Litografie, 30x22 cm. Signováno vpravo dole Picasso. Rámováno, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

43930. Femme nue devant une statue
Dražba ukončena:30.04.2020 20:24:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč