Pablo Picasso - Femme nue á la jambe pliée

Litografie, 31x22 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

58803. Femme nue á la jambe pliée
Dražba ukončena:29.04.2021 22:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč