Pablo Picasso - Erotický motiv

Litografie, 39x49 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso 3.6.69. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

96000. Erotický motiv
Dražba ukončena:04.06.2023 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč