Pablo Picasso

69406. Dáma v křesle

popis: Litografie, 15x10 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč