Pablo Picasso - Dáma v křesle

Litografie, 15x10 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

59896. Dáma v křesle
Dražba ukončena:26.05.2021 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč