Litografie, 54x44 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Picasso. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Deschamps lith. – umělcův pařížský tiskař.
o autorovi: 1881 - 1973 Španělský malíř a sochař.