Pablo Picasso - Azurové pobřeží

Litografie, 96x63 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 106 cm

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

150875. Azurové pobřeží
Dražba ukončena:10.12.2025 21:49:09
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč