Ottorino Campagnari - V Alpách

Olej na kartonu, 24x37 cm. Signováno vpravo dole Campagnari. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 – 1981
Italský malíř.

77978. V Alpách
Dražba ukončena:15.05.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 15.05.2022 10:21:12 9337