Suchá jehla na ručním papíře, od 15x11 do 16x12 cm. Označeno I. - IV. Signováno vpravo dole tužkou Coubine.
o autorovi: 1883 – 1969
Othon Coubine – francouzská forma jména českého malíře, sochaře a grafika Otakara Kubína, žijícího polovinu života ve Francii.