Othon Coubine - Soubor 4 grafických listů

Suchá jehla na ručním papíře, od 15x11 do 16x12 cm. Označeno I. - IV. Signováno vpravo dole tužkou Coubine.

o autorovi: 1883 – 1969
Othon Coubine – francouzská forma jména českého malíře, sochaře a grafika Otakara Kubína, žijícího polovinu života ve Francii.

19183. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:17.05.2018 18:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč