Otto Peters - Žena s drdolem

Kvaš, 36x21 cm. Signováno vpravo dole Otto Peters. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

57408. Žena s drdolem
Dražba ukončena:01.04.2021 20:24:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč