Olej na plátně fixovaném na kartonu, 41x30 cm. Signováno vlevo dole Otta Molitor. Rámováno.
o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč