Otto Molitor

60991. Portrét dívky v zimním kroji

popis: Akvarel, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Otto Molitor. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 21:07:55

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč