Otto Molitor - Portrét dívky v zimním kroji

Akvarel, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Otto Molitor. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

60991. Portrét dívky v zimním kroji
Dražba ukončena:01.07.2021 21:07:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč