Otto Molitor - Moderní Slovanka - Milotice u Kyjova

Olej na kartonu, 29x20 cm. Signováno vlevo dole Otta Molitor. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorské razítko.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

59827. Moderní Slovanka - Milotice u Kyjova
Dražba ukončena:26.05.2021 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč