Otto Molitor - Krojované dívky

Olej na plátně, 49x79 cm. Signováno vpravo dole Otta Molitor. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

65099. Krojované dívky
Dražba ukončena:30.09.2021 20:48:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč