Otto Molitor - Dívka v kroji

Akvarel, 21x30 cm. Signováno dole uprostřed Otta Molitor. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. V papíře i paspartě místy skvrnky.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

59748. Dívka v kroji
Dražba ukončena:26.05.2021 19:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč