Otto Molitor

59748. Dívka v kroji

popis: Akvarel, 21x30 cm. Signováno dole uprostřed Otta Molitor. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. V papíře i paspartě místy skvrnky.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

zbývá: 18 dnů, 15 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč